• Informácie k začiatku školského roka 2023/2024

•

- začíname v pondelok 4. 9. 2023 slávnostným otvorením pred hlavným vchodom o 7:40 hod,

- po slávnostnom otvorení školského roka 2023/2024  pôjdu žiaci v sprievode triednych učiteľov do tried, kde budú informovaní o organizácii vyučovania nasledujúcich dní.

Informácie pre PRVÁČIKOV a ich rodičov:

- po slávnostnom otvorení šk. roka 2023/2024 pôjdu prváčikovia so svojou triednou učiteľkou a rodičmi do triedy, kde dostanú základné informácie.

Informácie ohľadom školskej jedálne a stravovania:

- 4. 9. 2023 (pondelok) sa ešte nevarí, obedy sa vydávajú od 5. 9. 2023 (utorok) po skončení vyučovania,

Informácie ohľadom ŠKD:

- 4. 9. 2023 (pondelok) ŠKD ešte nie je v prevádzke,

- od 5. 9. 2023 (utorok) je v prevádzke aj ranný ŠKD od 6:00 hod. a taktiež aj popoludňajšie oddelenia ŠKD, ktoré začínajú od skončenia vyučovania,

- prihlásiť deti do ŠKD treba čím skôr, ideálne už v prvý školský deň (4.9.2023), aby sme ich mohli čo najskôr a čo najlepšie rozdeliť do jednotlivých oddelení ŠKD,

- poplatok za ŠKD sa zatiaľ nezmenil, zostal vo výške 6 € na mesiac, uhrádza sa naraz za 2 mesiace (september – október) prevodom tak, ako aj minulý rok. Bližšie informácie k úhrade dostanete v prvý týždeň od pani vychovávateliek.

V prípade nejasností či otázok nás kontaktuje na tel. čísle 0902 182 837, prípadne mailom na zsvalbel@gmail.com.