Žiaci 6. – 9. ročníka reprezentovali našu školu na krajskej súťaži Olympijského odznaku všestrannosti. Dôležité bolo súťažiť ako jeden tím, vzájomne sa podporovať a spolupracovať.
Novinkou v tomto ročníku súťaže bola disciplína v streľbe z laserovej zbrane. Súťažiaci si zmerali sily aj v základnej štafete s preskokmi na švihadle a vo vedomostnom kvíze Antidopingovej agentúry.
Celé družstvo držalo spolu ako jeden tím a podalo výborný výkon. O konečnom poradí napokon rozhodovala práve streľba, ktorú si mohli súťažiaci po prvýkrát vyskúšať tesne pred hlavným otvorením súťaže.
Spomedzi 18 družstiev sme sa umiestnili na peknom 11. mieste.
Ďakujeme za reprezentáciu školy a srdečne blahoželáme týmto žiakom:
Nikola Mokrišová VIA
Miroslav Čižnár VI.A
Valentína Furková VI.A
Ella Blahová VII.A
Lukáš Mihálka VII.A
Dávid Furka VIII.A
Lucia Dolinajová IX.A
Marco Bližnák IX.A