Dňa 10. apríla 2025 sa na našej škole uskutočnila verejná zbierka Deň narcisov, ktorú každoročne organizuje Liga proti rakovine. Tento deň je symbolom spolupatričnosti s ľuďmi, ktorí bojujú s rakovinou.
Spoločne sa nám podarilo vyzbierať krásnych 273 eur, ktoré poputujú na podporu onkologických pacientov a ich rodín.
Ďakujeme všetkým žiakom, pedagógom a prispievateľom za ich ochotu, podporu a solidaritu. Vaša pomoc má veľký význam!
ĎAKUJEME